Investiční příležitost u Máchova jezera

Synergy představuje skvělou investiční příležitost pro všechny, kteří chtějí vlastnit nemovitost, generovat příjem z pronájmu a zároveň se nemuset starat o veškeré záležitosti spojené s péčí o tuto nemovitost. Takovou kombinaci si určitě přeje mnoho investorů, co říkáte?

Nyní v Doksech u Máchova jezera v Hotelu Grand máte možnost zakoupit nově zrekonstruované apartmány. Hotel Grand je největším hotelem v této lokalitě s bohatou historií a nedávno prošel kompletní rekonstrukcí, včetně chodeb a restaurace.

Co je na této investici zajímavé, je možnost vlastnit apartmán v Hotelu Grand, který bude nadále fungovat jako hotel. Veškerou správu a provoz hotelu zajistí hotelový personál, včetně ubytování hostů, výměny povlečení, úklidu a podobných záležitostí. Navíc máte na výběr ze dvou kategorií. Cena „economy“ apartmánu činí zhruba 3 miliony korun, zatímco apartmán „comfort“ můžete získat za 3,6 milionu korun.

A co se týče výnosů, při současné obsazenosti 63 % se pohybují v rozmezí 7-9 % ročně. Nicméně, po nedávné rekonstrukci hotelu lze očekávat zvýšení obsazenosti, což by mohlo výnosy ještě zvýšit. Tento typ investice lze také financovat pomocí hypotečního úvěru.

Pokud vás tato nabídka zajímá, rádi vám sdělujeme, že Synergy vyjednalo s majitelkou apartmánů, že všichni vážní zájemci mají možnost sami vyzkoušet ubytování v apartmánu. V termínech 16. nebo 30. listopadu můžete v apartmánu přespat a využít také dalších služeb, jako je wellness centrum a restaurace. Navíc vás Honza Řiháček, realitní specialista, osobně provede hotelem a projedná všechny detaily. Neváhejte nás tedy kontaktovat.

Rádi byste si s námi popovídali?

Rádi byste s námi cokoli probrali? Níže nám zanechte vaše telefonní číslo a brzy se vám ozveme!