(Ne)očekávané události: Dědictví a rozvod

Každý člověk doufá, že se nikdy nestane součástí neočekávaných situací, které mohou ovlivnit jeho majetek. Nicméně, dědictví a rozvody jsou realitou, která může přinést nečekané finanční výzvy. V tomto článku se budeme zaměřovat na tyto oblasti a způsoby, jak minimalizovat jejich negativní dopady.

Číst více »

Hypotéky: květen 2024

Co se dozvíte v dnešním videu? Například to, jak zareagovala ČNB v rámci svého zasedání, jaký je vývoj na trhu nemovitostí nebo jak je to s dotacemi v Česku. Náš specialista Honza Sokol pro nás okomentoval zasedání ČNB a následné snížení sazeb o 0,5 %

Číst více »

Osobní list důchodového pojištění a zdravotní zajištění v praxi!

V minulém díle jsme se dotkli tématu zdravotního zajištění. Při nastavení životního pojištění zjišťujeme klientův průměrný příjem, abychom orientačně spočítali očekávánou výši případného invalidního důchodu. Z tohoto údaje poté dopočítáváme pojistné částky, které by si měl klient optimálně pojistit na svém životním pojištění.

Číst více »

Spravedlivý důchod

Vážení klienti, jsme velice rádi, že Vám po dlouhých měsících příprav můžeme oficiálně představit projekt Spravedlivý důchod. Tento projekt klade velký důraz na detailní začlenění sociálního systému České republiky do komplexního finančního poradenství, které se snažíme dlouhodobě poskytovat.

Číst více »

Jak úspěšně pronajímat investiční nemovitosti

Jaro roku 2024 přináší nejen klesající úrokové sazby, ale i vzrůstající zájem o investiční nemovitosti. Čeští investoři se opět více orientují na nemovitosti a jejich pronájem. V dnešním článku se zaměříme na klíčové aspekty pronájmu nemovitostí a na to, na co si dát pozor.

Číst více »

Rádi byste si s námi popovídali?

Rádi byste s námi cokoli probrali? Níže nám zanechte vaše telefonní číslo a brzy se vám ozveme!