Silná koruna a její dopad na investice

Silná koruna. To je aktuálně jedním z každodenních témat pro všechny investory. Co vlastně způsobuje posilování naší měny? Petr Saic ze Synergy prozradil nejen důvody současné situace, ale vysvětlil také, jakých výhod lze v investicích využít díky změně kurzu a jaký je očekávaný další vývoj.

Číst více »

Seriál Pojistné plnění: Cestovní pojištění

V dalším díle seriálu o pojistném plnění se zaměříme na letní dovolenou, která nedopadla příliš vesele. Díky poradcům ze Synergy však víme, jak předejít finančním problémům, když se vám na cestách stane úraz. Tomáš si k rozhovoru přizval Šárku, která popsala svou zkušenost s klientem.

Číst více »

Hypotéky 2023: Petr Vašík a Jan Šantora

Každý klient, který splácí hypotéku nebo o ní uvažuje, se zajímá, jak na tom budou v úrokové sazby v následujícím období. Dá se trh dopředu odhadnout? Hypoteční specialista Jan Šantora rozebral aktuální situaci a prozradil, co lze do budoucna očekávat.

Číst více »

Seriál Pojistné plnění: Autonehoda

Klient měl autonehodu, za kterou nemohl, protože při jízdě po hlavní silnici mu z vedlejší komunikace nedal přednost jiný řidič. Došlo k poškození majetku a on sám utrpěl újmu na zdraví. Naštěstí byl při vědomí, proto mohl před příjezdem policistů a záchranářů kontaktovat svého poradce. Poradil se s ním o tom, na co si dát pozor a jak v takové situaci postupovat.

Číst více »

Zásadní informace pro zvýhodněné pořízení nemovitosti

Růst cen nájmů v České republice se v prvních třech kvartálech roku 2022 zvyšoval. Tento trend je způsoben především nedostatkem kvalitních bytů k pronájmu a rostoucí poptávkou po nich. Další vliv má válka na Ukrajině a velký příliv nových lidí do ČR. Tyto faktory tlačí ceny nájmů vzhůru. Jaký můžeme očekávat vývoj v roce 2023?

Číst více »

Rádi byste si s námi popovídali?

Rádi byste s námi cokoli probrali? Níže nám zanechte vaše telefonní číslo a brzy se vám ozveme!