Kdo jsme?

Jsme rozrůstající se neobyčejně obyčejná firma, která se zabývá finančním poradenstvím. Obyčejná proto, že jsme také normální lidé z masa a kostí a hlavou pnou snů, kteří ale věnují neobyčejnou péči svým neobyčejným klientům.

Na trhu se pohybujeme již od roku 2005, a díky důvěře našich klientů, kterých je nyní více než 12 000, se nám daří neustále se rozrůstat, a to ať personálně – nyní nabízíme expertízu 45 poradců, tak produktově – dnes Vám dokážeme pomoci v oblasti FINAČNÍHO PLÁNOVÁNÍ,  HYPOTÉK, POJIŠTĚNÍ, INVESTIC, ÚVĚRŮ, REALITNÍ ČINNOSTI, FIREMNÍHO PORADENSTVÍ a SVĚŘENECKÝCH FONDECH. Snažíme se naše služby nabídnout všem, kteří je potřebují, a proto působíme po celé ČR.

Proč si vybrat nás?

Protože věříme v synergický efekt. Záleží nám na Vás a uděláme maximum pro to, abyste s námi byli spokojení. Ne celé Vaší cestě nebude pouze poradce a Vy, ale za tím vším stojí práce dalších lidí, kteří Vám věnují extra péči, a sice asistentek, které se starají o to, aby vše bylo správně a včas, a poté našich analytiků, díky kterým, Vám můžeme nabídnout právě to nejlepší na trhu. Protože u nás spolupráce nekončí podpisem smlouvy.

Stále ještě váháte? Zavolejte nám, a my s Vámi rádi probereme Vaše dotazy.

Rádi byste si s námi popovídali?

Rádi byste s námi cokoli probrali? Níže nám zanechte vaše telefonní číslo a brzy se vám ozveme!