Investování do nemovitostí jako skvělá příležitost jara 2024

Investiční nemovitosti jsou v dnešní době stále atraktivnější volbou. Jak začít a na co se zaměřit, abyste měli úspěšnou investici? Níže naleznete odkaz na video od CNN Prima News, kde se dozvíte více. Dva odborníci, úspěšný realitní investor Libor Válka s obdivuhodným portfoliem v hodnotě 194 milionů korun a hlavní ekonom Trinity Bank Lukáš Kovanda, sdílejí své poznatky a tipy. Zlomový bod v investování do nemovitostí, stálý růst cen, klíč k úspěchu a možnosti pro začínající investory – to všechno a mnohem více v našem videu. Investice do nemovitostí zůstávají stabilní a atraktivní, ať už jste začínající nebo zkušený investor. Nenechte si ujít tento zdroj inspirace a znalostí pro Vaše investiční rozhodnutí!

Číst více »

7+1 největších lží a omylů o „produktu“ DIP

DIP, neboli dlouhodobý investiční produkt, představuje novinku na trhu, o které jsme psali v minulém čísle. Stejně jako v případě mnoha finančních produktů, kolem DIP se také objevují různé mýty a lži, které mohou ovlivnit rozhodování investorů. Proto jsme se rozhodli prověřit 7 + 1 nejčastějších tvrzení a vyvrátit tak nejasnosti, které se kolem DIP často šíří.

Číst více »

Investice do nemovitosti jako příležitost roku 2024

V současné době se v ekonomice postupně objevuje fáze obnovy a je velmi pravděpodobné, že se můžeme pomalu rozloučit s recesí. Během probuzení trhů mají nemovitosti historicky nejlepší výsledky co se výnosu týče. Úrokové sazby v Česku začaly mírně klesat a některé banky nyní nabízejí úvěry na byty nebo domy s úrokovou sazbou ve výši 4-5 %. Co to znamená pro potenciální kupující nemovitostí?

Číst více »

Rádi byste si s námi popovídali?

Rádi byste s námi cokoli probrali? Níže nám zanechte vaše telefonní číslo a brzy se vám ozveme!