Investování do nemovitostí jako skvělá příležitost jara 2024

Investice do nemovitostí jsou v dnešní době stále atraktivnější. Ale jak začít a na co se zaměřit, aby Vaše investice přinesla ovoce?

Tentokrát sdílíme externí video od CNN Prima News, kde hovořili o stávající situaci 2 experti. Úspěšný realitní investor Libor Váka, který vlastní obdivuhodné portfolio nemovitostí v hodnotě 194 milionů korun, a hlavní ekonom Trinity Bank Lukáš Kovanda. Nemovitosti nyní po 2 letech stagnace a poklesů cen přináší ve srovnání s jinými aktivy opět nadstandardní potenciál budoucího zhodnocení. Níže přinášíme několik bodů, o kterých se ve videu hovořilo.

Zlomový bod v investování do nemovitostí
Libor Váka se podělil o svou cestu, jak začal investovat do nemovitostí s nulovým kapitálem a jak se mu podařilo za 10 let zvýšit vstupní kapitál o více než 500 %. Jde o inspirativní příběh, který ukazuje, že s dobrou strategií a odhodláním lze v realitách výrazně zbohatnout.

Trendy na trhu s nemovitostmi
Hlavní ekonom Trinity Bank Lukáš Kovanda poukázal na stálý růst cen nemovitostí, který je jedním z nejvýraznějších v celé Evropské unii. Tento trend znamená, že investice do nemovitostí zůstává nadále atraktivní. V posledních letech jsme byli svědky nárůstu cen bytů o 150 % a rodinných domů o 120 %.

Klíč k úspěchu
Jak uvedl Váka, klíčem k jeho úspěchu byla správná spekulace na růst cen nemovitostí a schopnost identifikovat investiční příležitosti s potenciálem pro výnosnou rekonstrukci a rozvoj. Důležitá je také správa zadlužení, kde se doporučuje udržovat dluh vůči hodnotě nemovitostí na rozumné úrovni.

Rádi byste si s námi popovídali?

Rádi byste s námi cokoli probrali? Níže nám zanechte vaše telefonní číslo a brzy se vám ozveme!