Znáte Tajemství dvou kasiček?

Tajemství dvou kasiček. Právě tak se jmenuje nová knížka investičního specialisty Kryštofa Bartoše, který dlouhodobě spolupracuje se Synergy. Finanční gramotnost se zatím ve školách nevyučuje, a tak Kryštof se svým synem napsal právě knížku, jenž by měla uvést děti do světa financí a zábavnou formou jim vysvětluje základní principy peněz. O čem vypráví Tajemství dvou kasiček?

Číst více »

Nevyplacené pojistné plnění

Měli jste už někdy nepříjemnou zkušenost, kdy vaše pojišťovna odmítla vyplatit plnění z pojistky? Tomáš Mašek ze společnosti Synergy se nyní rozpovídá o rizicích, která mohou ohrozit vaše pojistné plnění a o tom, na co byste měli dbát, abyste se nedostali do situace, kdy vám bude plnění odepřeno nebo dokonce zrušena pojistná smlouva.

Číst více »

Investiční příležitost u Máchova jezera

Synergy představuje skvělou investiční příležitost pro všechny, kteří chtějí vlastnit nemovitost, generovat příjem z pronájmu a zároveň se nemuset starat o veškeré záležitosti spojené s péčí o tuto nemovitost. Takovou kombinaci si určitě přeje mnoho investorů, co říkáte?

Číst více »

Hypoteční pasti a skryté poplatky

Petr Vašík ze Synergy se rozhodl popovídat si s hypotečním specialistou Honzou Sokolem, aby získal užitečné rady týkající se skrytých poplatků při uzavírání hypotečního úvěru. Jaké faktory by tedy měly být ve vašem zájmu? Má nižší úroková sazba automaticky znamenat nižší náklady?

Číst více »

Realitní okénko: 1. díl

V Synergy mají klienti možnosti i řešit nákup i prodej svých nemovitostí. Karolína a Petra byly jedny z prvních poradců, kdo vstoupil do tohoto odvětví a aktuálně popsaly, jak se jim daří a jak to na trhu s nemovitostmi vypadá.

Číst více »

Rádi byste si s námi popovídali?

Rádi byste s námi cokoli probrali? Níže nám zanechte vaše telefonní číslo a brzy se vám ozveme!