Realitní okénko: 1. díl

V Synergy mají klienti možnosti i řešit nákup i prodej svých nemovitostí. Karolína a Petra byly jedny z prvních poradců, kdo vstoupil do tohoto odvětví a aktuálně popsaly, jak se jim daří a jak to na trhu s nemovitostmi vypadá.

,,Po úspěšném složení certifikačních zkoušek v oblasti realit byl v únoru zahájen prodej naší první nemovitosti,” potvrdila Kája, která byla mezi prvními, kdo si vzal pod správu nemovitost. Jednalo se o půvabnou chatu nacházející se v zahrádkářské kolonii v Žandově, nedaleko České Lípy. Už po několika prohlídkách se našel nový majitel a v dubnu byla nemovitost úspěšně prodána.

Hned v následujícím měsíci květnu si Kája s Péťou přibraly do portfolia další dvě nemovitosti k prodeji. Jednalo se o rodinný dům s komerčními prostory v Doksech a chalupu ve vesničce Kytlice. V červnu přibyl ještě rodinný dům na prodej, tentokrát v předměstí města Mělník a další majitel se tak mohl radovat z nového bydlení.

,,Momentálně máme v rezervaci dům v Doksech, a stále hledáme nového majitele pro chalupku v Kytlicích. Co se týká našich budoucích plánů, máme v úmyslu nabídnout k pronájmu byt 3+1 v Liberci ke konci tohoto roku. Na začátku příštího roku plánujeme nabídnout k prodeji zrekonstruovaný byt 3+1 v České Lípě, konkrétně v lokalitě Špičák, s možností stěhování v polovině roku,” potvrdila Petra široký záběr typů nemovitostí.

Otázka od našich dam z realit je však směřována na závěr k vám: Jak řešíte vy prodeje a nákupy nemovitostí? Zvládáte tyto záležitosti sami nebo se raději obrátíte na odborníka? Pokud potřebujete pomoci, určitě kontaktuje svého poradce naše realitní parta se o vás postará.

Veškerou nabídku nemovitostí najdete na webu Reality Spolu.

Rádi byste si s námi popovídali?

Rádi byste s námi cokoli probrali? Níže nám zanechte vaše telefonní číslo a brzy se vám ozveme!