Náš tým
Finanční poradci
Petr Novotný
Praxe 10 let
Moje práce je cesta, jak být prospěšný svým blízkým, a zároveň mít dostatek prostoru a možností pro aktivní životní styl ...

Poradenství a budování firmy se věnuji bezmála 10 let. Za tu dobu se mnohokrát změnily mé priority a motivy. Dnes je pro mne nejcennějším benefitem čas. Díky povolání, které jsem si vybral, dokáži skloubit práci, rodinu, koníčky, sport i zábavu tak, abych cítil, že žiji naplno. I proto pomáhám těm, kteří se rozhodnou pro naši profesi. A svým klientům poskytuji maximální servis, aby si z jejich času ukrojily finanční produkty co nejméně.
Peníze nepřinášejí štěstí, ale uklidňují nervy.
Šárka Mikulová
Praxe 3 roky
Tuto práci dělám, protože mě baví pomáhat lidem a zároveň mít dostatek volného času na své koníčky ...

Jsem spolehlivý, energický člověk, který rád pomáhá lidem s jejich financemi. Je pro mě důležité , aby moje práce byla kvalitní a na mých výsledcích bylo vidět, že  své práci rozumím. Vím, že čím víc se budu snažit dosáhnout svých cílů, tím blíže budou.
Čím lépe pracuji, tím více dostávám.
Martin Šimůnek
Praxe 7 let
Baví mě kontakt s lidmi. Největší radost mi dělá, když někomu pomůžu a díky mně například stojí nový dům nebo jezdí nové auto ...

Poradce dělám, protože mě odmalička baví se v něčem šťourat, vymýšlet způsoby a také si odmalička hraju s čísly. K tomu trochu výřečnosti a vzniklo povolání, které mě naplňuje. V soukromí jsem milovníkem elektronické hudby, piva a nejvíc své přítelkyně. 🙂
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Hypoteční specialisté
Lenka Zíková
Praxe 4 roky
Práce s lidmi a čísly mě vždy bavila a pokaždé, když vyřeším pro klienty financování bydlení i kompletní pojištění tak, že tomu rozumí, potvrzuje se, že tato práce je důležitá a má smysl ...

Zastupuji klienty, ne banky a pojišťovny. Dlouhodobou spolupráci a nejvyšší kvalitu beru jako samozřejmost. Vždy si vše pořádně vysvětlíme a nakonec společně zvolíme variantu, která bude nejlépe odpovídat Vaší situaci z hlediska nákladovosti i Vašich požadavků. Vyřešíme společně financování bydlení, zajištění Vašeho příjmu i majetku pojištěním, zhodnocení Vašich úspor a nezapomeneme ani na penzi.
Dělej vše nejlépe jak umíš a bude za Tebou vždy jen kvalitní a poctivá práce.
Jan Sokol
Praxe 12 let
Každý den "matematickou olympiádu" s přáteli, dělat jim radost, zbavovat je starostí a být za to výborně zaplacen. Jakou jinou práci bych měl chtít? ...

Jsem introvert a baví mě čísla. Svým klientům nedělám prodejní show, ale konkrétně a do důsledků řeším jejich situace a hledám nejvýhodnější podložená řešení. Ale ještě nejsem Sheldon, rád si zajedu na snowboard, vyvezu dceru na procházku,zkusím netradiční sport nebo vyzvu přátele v deskových hrách.
Dělej vše tak, jak nejlépe dovedeš. Pak máš prima život a není čeho litovat.
Investiční specialisté
Stanislav Karlík
Praxe 10 let
Baví mě práce s klienty - hledat optimální řešení ke splnění cílů a přání ...

Finančnímu poradenství se věnuji od studií na vysoké škole. Již téměř 10 let radím svým klientům ve všech finančních otázkách. Věnuji se aktivně sportu a rodině. O to lépe chápu potřeby svých klientů.
Vše o financích přehledně, srozumitelně a lidsky.
Majetkoví specialisté
Tomáš Mašek
Praxe 10 let
Chci vzdělávat klienty i spolupracovníky v oblasti financí, aby se nenechávali nachytat "akční, super výhodnou nabídkou produktů".
V životě jsi buď cestující nebo pilot. Rozhodnutí je vždy jen na Tobě.
Specialisté na životní pojištění
Markéta Kulíková
Praxe 8 let
Svou prací žiji a dělám ji srdcem. Jsem šťastná, když si toho lidé váží ...

Pocházím ze sklářského městečka Nový Bor, na severu Čech. Bydlím tu se svým partnerem a mám zde celou svou rodinu. Moji nejbližší jsou pro mě tím nejdůležitějším. Jezdíme na různé výlety, pořádáme oslavy, máme se rádi. Ve svém volném čase se snažím hrát na klavír, maluji, peču zdravé dobroty, chodím do posilovny, běhám, mám ráda cyklistiku a ping pong. Jsem životním optimistou.
Cokoli v životě učiníš, se ti třikrát vrátí.
Tomáš Rezek
Praxe 7 let
Protože mě baví pozitivně ovlivňovat osudy lidí kolem sebe a pozorovat jejich vývoj ...

Člověk by neměl trávit všechen čas jen prací - a tak mě občas můžete najít pracovat i ve fitku, na dobrém obědě či večeři, nebo z auta během cest po všech koutech naší vlasti. Ve volném čase si rád zajdu zaplavat, projít se do přírody nebo si užít trochu fyzické práce na rodinné chatě v Jetřichovicích.
Férový přístup a vytrvalost vítězí nad sliby a předsudky.
Máme dlouholeté zkušenosti
Vaše spokojenost je to nejdůležitější
O své klienty pečujeme dlouhodobě
Pečlivě porovnáváme stovky produktů

Rádi byste si s námi popovídali?

Rádi byste s námi cokoli probrali? Níže nám zanechte vaše telefonní číslo a brzy se vám ozveme!