Realitní okénko: 2. díl

Kája a Petra, které se vedle poskytování finančního poradenství věnují také realitní činnosti, nám opět přiblížily aktuální situaci týkající se prodeje nemovitostí u nich. Holky opět potvrdily, že mají mnoho práce.

,,Ano, je to tak. Kolem Vánoc byl samozřejmě shon, nejen kvůli svátkům, ale i v našem pracovním světě. Právě teď dokončujeme prodej nemovitosti v Doksech a zabýváme se kupními smlouvami”, potvrdila Petra.

Zajímavé jsou však i další projekty, které má pod vlastní správou Kája. ,,Právě jsme předali dům v Chloumku novému majiteli, takže to je jedna věc, na kterou jsme hrdí. Teď pracujeme na nastavení termínů pro pronájem v LBC a v novém roce plánujeme nabídnout slunný byt v České Lípě 3+1,” potvrdila rozsah nemovitostí Synergy realiťačka.

Za zmínku stojí také fakt, že byly dámy schopné prodat například byt z oblasti Mostecka/Chomutovska, přičemž nemovitost reálně neviděly. Stačilo oslovit kolegu z dané oblasti, který vzal vše do svých rukou, což bylo pro všechny efektivnější.

V roce 2024 se na trhu s nemovitostmi čeká spoustu změn a Kája s Petrou se chtějí zaměřit na poptávky svých klientů. ,,Aktuálně chceme odpovědět na poptávky bytů, domů, ale také rekreačních nemovitostí, o které mají klienti na tuzemském trhu stále zájem.”

Holkám přejeme, ať se jim nadále daří!

Rádi byste si s námi popovídali?

Rádi byste s námi cokoli probrali? Níže nám zanechte vaše telefonní číslo a brzy se vám ozveme!