Seriál pojistné plnění: Smrt

V životě čelíme mnoha výzvám a nečekaným událostem, a i v oblasti pojištění se mohou vyskytnout situace, které nám položí naši odolnost na zkoušku. Jeden z nejcitlivějších aspektů pojištění je smrt, a právě o něm se bude točit náš příběh.

Když vstoupíme do světa životního pojištění, často zaměřujeme svou pozornost na zabezpečení budoucnosti našich blízkých. Pojištění smrti je tu pro to, aby chránilo a podpořilo ty, které zanecháme za sebou. V okamžiku ztráty milovaného člověka je důležité mít prostor pro smutek a zpracování ztráty, místo toho abychom se museli zabývat složitými administrativními kroky a papírováním. V takových situacích může být velmi cenným průvodcem finanční poradce.

Petr Vašík ze Synergy se stal zářivým příkladem podpory v právě v období takové ztráty. Když se dozvěděl, že jeho klientka zemřela, díky společným známým navázal kontakt s pozůstalou rodinou. S nutnou dávkou empatie spolupracoval s dcerou klientky na řešení smluv, které klientka měla uzavřené.

Petr nejen pomohl rodině porozumět tomu, co všechno klientka během života pojišťovala, ale také je provedl celým procesem získání pojistného plnění ze životního pojištění. S ohledem na komplexnost případu se spojil s právníky ze společnosti EUCS, kteří spolupracují se Synergy. Výsledek byl takový, že dcera zemřelé klientky se stala součástí Petrova klientského kmenu a samozřejmě obdržela plné pojistné plnění ze smluv.

Petr také připomíná, že sdílením informace o vašem finančním poradci můžete zajistit, že v případě nečekaných událostí bude komunikace s rodinou jednodušší. V Synergy navíc věříme, že každý život má svou cenu a každá podpora v těžkých dobách může být zásadní přidanou hodnou.

Rádi byste si s námi popovídali?

Rádi byste s námi cokoli probrali? Níže nám zanechte vaše telefonní číslo a brzy se vám ozveme!