Jak vydělat na MS ve fotbale a udělat dobrou věc

Mistrovství světa ve fotbale již odstartovalo, a kromě zábavy a silných emocí je možnost odnést si z aktuálně nejsledovanějšího šampionátu i velmi zajímavou investici. Jste sportovní či fotbalový fanoušek? Následující řádky vás jistě zaujmou.

Podepsané předměty sportovců

Určitě jste se někdy zasnili, že vlastníte podepsaný míč nebo dres jednoho ze svých oblíbených sportovců. V současně době to může být i skutečnost. Jak zmiňuje Petr Saic ze Synergy, investiční příležitost čeká na každém rohu a zrovna předměty sportovců se těší velké oblibě. Pokud je prodej realizován věrohodnou společností, jakou je například Icons.com, nic vám nebrání pořídit si dres s podpisem tenisty Rogera Federera nebo míč s autogramem legendárního Lionela Messiho, jehož jméno je aktuálně skloňováno právě v souvislosti s MS ve fotbale.

Dá se také předpokládat, že po ukončení kariéry daného hráče vzroste cena předmětu mnohonásobně. Uděláte si tak nejen radost, ale můžete i vydělat. Když se v minulosti oficiálně rozloučil s basketbalem Michael Jordan, cena jeho podepsaných předmětů měla najednou úplně jiný rozměr. Petr však upozorňuje, že se jedná stále o spekulaci, proto doporučuje vyčlenit si na vklad podobného typu maximálně 5 % vašeho rozpočtu k investování.

MS ve fotbale = pojďme udělat dobrý skutek

Bez ohledu na to, zda sledujete celosvětově uznávanou sportovní soutěž v Qataru, můžete udělat dobrý skutek pro ty, kteří potřebují před Vánoci naši pomoc. Organizace Život dětem připravila ve spolupráci se Synergy soutěž o dva fotbalové míč, jeden s podpisem Lionela Messiho a druhý Cristiana Ronalda. Stačí poslat příspěvek v hodnotě 250 Kč, který poputuje na okamžitou pomoc dětem se závažným onemocněním. Dostanete také žluté plastové srdíčko, jež vám vykouzlí úsměv, a budete zařazeni do slosování o zmíněné míče. Vítěz se bude moci pochlubit velmi vzácným předmětem, ale dále také certifikátem pravosti. Projekt Fotbalové Srdíčkové dny chce zkrátka udělat nemocným dětem krásné Vánoce. Buďme toho součástí.

Více informací včetně QR kódu naleznete na webu organizace Život Dětem.

Rádi byste si s námi popovídali?

Rádi byste s námi cokoli probrali? Níže nám zanechte vaše telefonní číslo a brzy se vám ozveme!