O společnosti - Synergy FG
O společnosti
Spokojenost klienta je pro nás na prvním místě. Ve finanční branži to ani nejde jinak. Peníze jsou velmi citlivé téma a teprve s dlouhodobým vztahem nastupuje potřebná důvěra mezi poradcem a klientem a ukazuje se pravá hodnota kvalitního poradenství. A navíc nás šetřit a vydělávat peníze přátelům i klientům, kteří se jimi teprve stanou, jednoduše baví.
Kvalitní kolegové – na nich stojí naše firma
Na každé schůzce se Vám budou věnovat naši pečlivě vybraní a odborně proškolení kolegové. Všechny nestandardní případy navíc posuzuje i tým specializovaných analytiků, který pomáhá vyřešit i nejsložitější situace našich klientů.

Naši zkušení finanční poradci zajišťují komplexní služby v odvětvích:

- Investice
- Hypotéka
- Pojištění
- Neúčelové úvěry
Odměnou jsou pro nás spokojení klienti
Již od roku 2005 provázíme naše klienty a přátele neustále se vyvíjejícím světem finančních produktů. Za tuto dobu jsme vyřešili tisíce složitých případů v oblasti bydlení, pojištění i zhodnocení finančních prostředků. Podívejte se, jak spolupráci s námi popisují někteří z našich klientů. Třeba zjistíte, s čím bychom mohli pomoci právě Vám.
S čím vám můžeme pomoci

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost Synergy FG s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

  • pojištění registrovaní podle zákona č. 38/2004 Sb. jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé pojišťovacího agenta,
  • investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,
  • spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 – Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

Adresa
Synergy FG
VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ 841/3
Praha 1
110 00
Kontakt
info@synergy-fg.cz
+420 702 093 446

  

Přejít k navigační liště