Ing. Radka Poulíčková, PFP

Poradce finančního plánování

Top poradce

Zaměření:
Pojištění | Investice | Úvěry
Vzdělání:
PFP

Warning: Array to string conversion in /www/doc/www.synergy-fg.cz/www/wp-content/plugins/elementor/core/dynamic-tags/manager.php on line 73

Říkají o mně, že jsem perfekcionistka, to ale neznamená, že jsem perfektní.

Pro své klienty jsem oporou od podzimu roku 2017. Od začátku si zakládám na dlouhodobé spolupráci s individuálním přístupem a budováním vzájemné důvěry s klientem.

Mou nejsilnější stránkou je zodpovědnost, kterou cítím vůči své práci i svým klientům. I to je důvod, proč mi záleží na každém detailu. Jsem ambiciózní a jdu si za svým cílem. Stejně tak v cílevědomosti podporuji své klienty a snažím se o to, aby si své malé i velké cíle plnily bez obav. Jsem přesvědčená, že k úspěšnému naplnění jakéhokoliv cíle je potřeba kvalitní plán. Věřím, že má organizovanost, systematičnost a smysl pro plánování budou vaším spolehlivým parťákem na této cestě

Velký důraz kladu na svůj osobní rozvoj a následné vzdělávání, domnívám se, že je to v dnešní době nutností, zejména ve světě financí.

Svůj volný čas nejraději trávím v přírodě s našimi dvěma psy, nebo s přáteli u dobrého jídla a hraním deskových her.  Stejně tak, jak mě můj manžel podporuje v mé pracovní kariéře, podporuji i já jeho v té hokejové, proto mě často potkáte na pardubickém zimním stadionu.

Těším se na příležitost poznat vás i vaše plány, a na budoucnost, kterou dále budeme tvořit společně.

Rádi byste si s námi popovídali?

Rádi byste s námi cokoli probrali? Níže nám zanechte vaše telefonní číslo a brzy se vám ozveme!